EIQ Akademija sausio 14-ąją švenčia 10 metų gimtadienį!

Prieš dešimtmetį noras įkurti mentalinės aritmetikos būrelį Lietuvoje atrodė gana rizikingas. Juolab, jog būtent tuomet EIQ Akademijos įkūrėjos Vaidos Zibalytės gyvenime vyko gausybė pokyčių: šeimos išbandymai, būsto paieškos, o glėbyje – nė metukų neturintis sūnus. Tačiau svajonė buvo stipresnė už visus sunkumus.


2013 m. sausį atidaryta MENAR Akademija Vilniuje vos po 8 mėnesių gerokai išsiplėtė: prie jos prisijungė Kauno ir Klaipėdos filialai. Po dvejų metų MENAR metodo pradėta mokyti Šiauliuose, dar po metų – Panevėžyje bei Rygoje. Papildžius užsiėmimų pasiūlą, MENAR Akademija pakeitė savo pavadinimą, tapdama EIQ Akademija – neformalaus švietimo įstaiga, kurioje lavinamas vaikų loginis mąstymas bei emocinis intelektas. Ir nors pandemija gerokai pakoregavo planus, tačiau paskatino realizuoti dar vieną svajonę – pradėti EIQ Akademijos užsimėmimus internete.


Šiandien EIQ Akademija turi tris filialus: Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, taip pat vyksta užsiėmimai darželiuose bei nuotoliniu būdu internete. Iš viso mokosi apie 900 vaikų, o jiems tobulėti padeda 10 įkvepiančių mokytojų. Stipri ir palaikanti bendruomenė skatina nepabūgti ir tikėti, jog iš visų jėgų pasistengus, būtinai išsipildys dar ne viena svajonė.

Comments are closed.