Menar Online Programa - EIQ akademija

Menar akademija kviečia į naujo formato mokymus „Menar ONLINE“, kurių metu mokinsime vaikus MENAR MINTINIO SKAIČIAVIMO metodikos nuotoliniu būdu. Nuo šiol MENAR užsiėmimai bus prieinami ne tik Vilniaus, Kauno bei Šiaulių mokiniams, tačiau ir visos Lietuvos ir užsienyje gyvenančių lietuvių vaikams.

 • Vaikų amžius – 6 – 11 m.  (priešmokyklinukai – penktokai)
 • Grupės dydis – iki 12 vaikų
 • Reikalingos priemonės – kompiuteris ir Menaristo rinkinys (pristatysime per pirmas 2 savaites)  
 • Mokymosi intensyvumas – 2 kartai per savaitę po 60 min.
 • Kurso trukmė – 3 metai
 • Mokymai vyks per Teams platformą

Pirmieji metai

Vaikai mokinsis pažinti abaką, išmoks su juo skaičiuoti sudėties ir atimties veiksmus. Taip pat treniruosime mintino skaičiavimo įgūdžius, naudojant tam tikras programas, kurios skatins vaikus skaičiuoti greitai ir tiksliai. Mokslo metų eigoje nuolatos treniruosime koncentraciją, dėmesį, susikaupimą ir loginį mąstymą.

Antrieji metai

Įtvirtiname sudėties ir atimties veiksmus, mokinamės skaičiuoti dviženklius. Taip pat mokinsimės daugybos ir dalybos veiksmų, kurie skaičiuojant abaku taps labai paprasti! Kaip ir pirmaisiais, taip ir antraisiais metais treniruosime smegenis darant koncentracijos, susikaupimo ir loginio mąstymo užduotis. 

Pirmieji metai

Su vaikais mokinamės pažinti abaką, išmokstame su juo skaičiuoti sudėties ir atimties veiksmus. Taip pat treniruojame mintino skaičiavimo įgūdžius, naudojant tam tikras programas, kurios skatina vaikus skaičiuoti greitai ir tiksliai. Mokslo metų eigoje nuolatos treniruojame fotografinę atmintį, koncentraciją, dėmesį, susikaupimą ir loginį mąstymą. Ypatingai treniruojame abako vizualizaciją.

Antrieji metai

Įtvirtiname sudėties ir atimties veiksmus, mokinamės skaičiuoti dviženklius. Taip pat mokinamės daugybos veiksmų, kurie skaičiuojant abaku taps labai paprasti! Kaip pirmaisiais, taip ir antraisiais mokymo metais treniruojame abako vizualizaciją, fotografinę atmintį. Atliekame daug koncentracijos, susikaupimo ir loginio mąstymo užduočių.

Tretieji metai

Išlavintos abako vizualizacijos dėka, treniruojame mintino skaičiavimo įgūdžius, siekiame greičio, tikslumo, toliau mokomės skaičiuoti dviženklius. Taip pat mokinamės apskaičiuoti greitai mintinai daugybos ir dalybos veiksmus. Nesustojame treniruoti abako vizualizacijos, fotografinės atminties. Atliekame daug koncentracijos, susikaupimo ir loginio mąstymo užduočių.

Mūsų tikslas ne tik išmokti skaičiuoti, bet smagiai leidžiant laiką, dalyvaujant žaidimuose ir lenktynėse nuolat treniruoti savo smegenis, lavinti atmintį, didinti koncentraciją!

Nuo ko pradėti?

Registracija

Užpildykite registracijos formą.
Mes su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu. 
Dovanojame galimybę išbandyti nemokamai!
Nusprendus tęsti užsiėmimus reguliariai, pirmoji pamoka įtraukiama į bendrą mėnesio sąskaitą.

Sutarties pasirašymas

 • Su Jumis susisieks administratorė, atsakys į rūpimus klausimus, suderinsite užsiėmimų laiką / grupę.
 • Pasirašašius sutartį bei atlikus mokėjimą už pirmą mėnesį  (8 užsiėmimus), jūsų vaikas bus įtrauktas į mokinių sąrašą, jam sukurti prisijungimo duomenys prie TEAMS bei MENAR užduočių platformos, išsiųstas Menaristo rinkinys.

Užsiėmimai

Jungiamės prie pamokų.

Ugdomi gebėjimai:

 • Skaičiavimas mintinai
 • Dėmesio koncentracija bei greitas informacijos įsisavinimas
 • Atmintis ir pastabumas
 • Analitinis ir loginis mąstymas
 • Kūrybingumas, vaizduotė, vizualizacija
 • Pasitikėjimas savimi

Programos kaina

Užsiėmimų kaina – 11,50 eur / pamoka. Mokestis skaičiuojamas už per mėnesį vykusius užsiėmimus. Ligos atveju EIQ AKADEMIJA įsipareigoja pasiūlyti papildomą užsiėmimų atidirbimo laiką. Mokestis už praleistus užsiėmimus nėra kompensuojamas. Prieš pradėdamas lankyti užsiėmimus mokiniai turi įsigyti vienkartinį MENARISTO rinkinį:

 • » Rinkinys su MENAR kuprine (vadovėliai, kuprinė, mokinio abakas, prisijungimas prie online platformos) kaina – 60 EUR.
 • » Rinkinys be MENAR kuprinės (vadovėliai, mokinio abakas, prisijungimas prie online platformos) kaina – 45 EUR.

Grupės ir laikai

Šiuo metu registruojami vaikai į šias MENAR ONLINE grupes:

A grupė (5-7 metai) Pirmadienis / Trečiadienis 16:30 – 17:30 (mokytoja Aistė)

Plačiau apie užsiėmimų laikus ir laisvas vietas grupėse papasakos su Jumis susisiekusi administratorė.

Registracija

 • Sutinku, jog mano ir mano vaikų duomenys būtų saugomi EIQ akademijos duomenų bazėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, skiriasi. Online mokymuose vaikai bus mokomi pagal šiek tiek lengvesnę, mažiau intensyvią programą, kuri pritaikyta nuotoliniam mokymui. Tačiau esant individualiam poreikiui, gabesni ar intensyvesnio tempo pageidaujantys vaikai turės galimybę gauti papildomas užduotis bei mokytojo konsultacijas, kaip individualiai siekti aukštesnio rezultato. 

Užsiėmimą bus galimybė atidirbti su mokytoju atskirai suderintu laiku.

Norint pasiekti kuo geresnį rezultatą ir įvaldyti mintino skaičiavimo techniką, namų darbai yra būtini. Vaikai namų darbus daro vadovėliuose bei online platformoje. Rekomenduojamos 15 min. treniruotės kasdien.

Norint prisijungti prie nuotolio mokymo tereikia turėti kompiuterį arba planšetę. Taip pat parsisiųsti nemokamą programą Adobe Acrobat Reader. Taip pat bendrausime per Microsoft Teams programą.

Taip, tai reikalinga, kad vyktų nuolatinis kontaktas, mokytojas galėtų stebėti mokymosi procesą.

Pamokų eigoje užduotys bus nuolat keičiamos, žaisime žaidimus, dalyvausime lenktynėse ir treniruosime smegenis įvairiomis loginėmis užduotimis.

Taip, patiems mažiausiems (priešmokyklinukais ir pirmokais) reikės padėti, kol jie išmoks patys savarankiškai darbuotis.

Galima. Nusprendus tęsti užsiėmimus reguliariai, pirmoji pamoka įtraukiama į bendrą mėnesio sąskaitą.

Shopping Basket