EIQ AKADEMIJA tai neformalaus ugdymo mokykla, kurioje įvairių programų dėka ugdomas tiek emocinis intelektas (EI), tiek protiniai gebėjimai (IQ). Akademijos vizija – tapti kokybiškiausia neformalaus ugdymo mokykla Lietuvoje.

2013 m. įkurta MENAR AKADEMIJA turinti 2 mokytojus ir 40 mokinių išaugo arti 1300 mokinių bei 25 darbuotojų. Šiuo metu akademija turi mokymo centrus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Nuolat augdama ir ieškodama kokias geriausias mokymo programas gali pasiūlyti Lietuvos vaikams, šiuo metu moko Menar, NUMICON, Smart Panda, Start english school, Mokyklos link ir Greitojo skaitymo akademijos programas.

MENAR – tai iš Azijos šalių kilusi ir daugiau kaip 30 metų taikoma visame pasaulyje mentalinės aritmetikos metodika. Nuo 2013 m. smagių ir įdomių užsiėmimų metu 5-15 metų vaikai mokomi ypatingos skaičiavimo mintinai technikos, dirbant su ypatingais skaitliukais – abakus. Greitas ir tikslus skaičiavimas mintinai – tai programos metu išlavintų ypatingų gabumų – dėmesio sukaupimo, atminties, greitos orientacijos ir reakcijos, pastabumo, kūrybingumo, vizualizacijos ir dar daugelio kitų įgūdžių – rezultatas.

Siekiant matematika sudominti ir mažesnius vaikus, nuo 2015 m. akademijoje pradėta mokyti NUMICON programos pagal Oxford University įsigytą metodiką. NUMICON – tai matematinio skaičiavimo metodika, skirta ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, kuri padeda suprasti skaičius bei aritmetinius veiksmus per multisensorinius pojūčius.

2014 m. akademija pradėjo dirbti ir su specialiuosius ugdymo poreikius (SUP) turinčiais vaikais. Vėliau ši programa išaugo į mokyklinių įgūdžių lavinimo centrą vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių (SUP) – MOKYKLOS LINK. Šiuo metu SUP poreikius turintiems vaikams programa prieinama tik Vilniuje.

2015 m. akademijoje startavo GREITOJO SKAITYMO užsiėmimai. Joje pagal specialią 6 savaičių programą mokomi tiek paaugliai, tiek suaugę. Šiuo metu yra tobulinama programa ir artimiausiu metu klientams bus prieinama lietuviška savarankiško mokymosi platforma, kurioje mokiniai galės individualiai sekti savo pažangą bei siekti geresnių rezultatų.

Nuo 2020 mokslo metų startuoja dvi naujos programos – SMART PANDA ir START ENGLISH SCHOOLSMART PANDA – tai programavimo ir robotikos užsiėmimai. SMART – gilinsimės ne tik į programavimą ir robotukus, bet lavinsime ir koncentraciją, loginį, strateginį mąstymą ir kitus įgūdžius. SMART – kelias į ateitį! PANDA – žaismingai ir suprantamai, išlaikant balansą tarp mokslo ir žaismingo įdomumo, mokysimės programavimo ir robotikos. Mokymo programa sukurta pasitelkiant profesionalių mokytojų patirtį, siekiant įvaldyti ne tik pagrindines programavimo žinias, bet ir skatinti strateginį mąstymą, logiką, kūrybingumą, technologinį raštingumą, matematikos žinias, kritinį mąstymą, erdvinį suvokimą, kognityvinius gebėjimus.

START ENGLISH SCHOOL – tai anglų kalbos užsiėmimai, kuriuose 5-12 metų vaikai kalbos mokosi žaisdami, skaitydami, bendraudami su vaikais iš įvairiausių pasaulio šalių ir nuo pat pirmų dienų drąsiai naudodami kalbą praktiškai.