EIQ AKADEMIJA tai neformalaus ugdymo mokykla, kurioje įvairių programų dėka ugdomas tiek emocinis intelektas (EI), tiek protiniai gebėjimai (IQ). Akademijos vizija – tapti kokybiškiausia neformalaus ugdymo mokykla Lietuvoje.

2013 m. įkurta MENAR AKADEMIJA turinti 2 mokytojus ir 40 mokinių išaugo arti 900 mokinių bei 12 mokytojų. Šiuo metu akademija turi mokymo centrus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Nuolat augdama ir ieškodama kokias geriausias mokymo programas gali pasiūlyti Lietuvos vaikams, šiuo metu moko Menar, NUMICON, Smart Panda programas.

MENAR – tai iš Azijos šalių kilusi ir daugiau kaip 30 metų taikoma visame pasaulyje mentalinės aritmetikos metodika. Nuo 2013 m. smagių ir įdomių užsiėmimų metu 5-15 metų vaikai mokomi ypatingos skaičiavimo mintinai technikos, dirbant su ypatingais skaitliukais – abakus. Greitas ir tikslus skaičiavimas mintinai – tai programos metu išlavintų ypatingų gabumų – dėmesio sukaupimo, atminties, greitos orientacijos ir reakcijos, pastabumo, kūrybingumo, vizualizacijos ir dar daugelio kitų įgūdžių – rezultatas.

Siekiant matematika sudominti ir mažesnius vaikus, nuo 2015 m. akademijoje pradėta mokyti NUMICON programos pagal Oxford University įsigytą metodiką. NUMICON – tai matematinio skaičiavimo metodika, skirta ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, kuri padeda suprasti skaičius bei aritmetinius veiksmus per multisensorinius pojūčius.

Nuo 2020 mokslo metų startuoja dvi naujos programos – SMART PANDASMART PANDA – tai programavimo ir robotikos užsiėmimai. SMART – gilinsimės ne tik į programavimą ir robotukus, bet lavinsime ir koncentraciją, loginį, strateginį mąstymą ir kitus įgūdžius. SMART – kelias į ateitį! PANDA – žaismingai ir suprantamai, išlaikant balansą tarp mokslo ir žaismingo įdomumo, mokysimės programavimo ir robotikos. Mokymo programa sukurta pasitelkiant profesionalių mokytojų patirtį, siekiant įvaldyti ne tik pagrindines programavimo žinias, bet ir skatinti strateginį mąstymą, logiką, kūrybingumą, technologinį raštingumą, matematikos žinias, kritinį mąstymą, erdvinį suvokimą, kognityvinius gebėjimus.