Užsiėmimų tvarkaraštis - EIQ akademija

NUMICON UŽSIĖMIMAI 3,5 m. – 8 m. vaikams

VILNIUS

GRUPĖLAIKAS
N0 (4-5 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-16:45 (Mokytoja Emilija)

Pirmadienis / Trečiadienis 17:00-17:45 (Mokytoja Emilija)

N1 (5-6 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-18:45 (Mokytoja Emilija)

Antradienis / Ketvirtadienis 16:00-16:45 (Mokytoja Emilija)

Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-18:45 (Mokytoja Simona)

N2 (6-7 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 17:00-17:45 (Mokytoja Simona)

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-18:45 (Mokytoja Milda)

Antradienis / Ketvirtadienis 18:15-19:00 (Mokytoja Emilija)

N3 (7-8 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-16:45 (Mokytoja Emilija)

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-18:45 (Mokytoja Simona)

N4 (8-9 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 17:00-18:00 (Mokytoja Emilija)

KAUNAS

GRUPĖLAIKAS
N0 (4-5 metai)Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-18:45
N1 (5-6 metai)Pirmadienis / Trečiadienis 17:00-17:45
N2 (6-7 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-18:45
N3 (7-8 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 17:00-17:45
N4 (8-9 metai)Penktadienis 16:00-18:10

ŠIAULIAI

GRUPĖLAIKAS
N0 (4-5 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-16:45

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-18:45

N1 (5-6 metai)Pirmadienis / Trečiadienis 17:00-17:45
N2 (6-7 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-18:45
N3 (7-8 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 16:00-16:45

NUMICON ONLINE

VISAME PASAULYJE

GRUPĖLAIKAS
N1 (5-6 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-16:45 (Mokytoja Simona)

N2 (6-7 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-16:45(Mokytoja Vilma)

Antradienis / Ketvirtadienis 17:00-17:45(Mokytoja Simona)

MENAR UŽSIĖMIMAI

VILNIUS

A grupė (5-7 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-19:20

Antradienis / Ketvirtadienis 16:00-17:20

Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-19:20

B grupė (7-9 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-17:20

Penktadienis 16:00-18:35

C grupė (10-15 metų)Penktadienis 16:00-18:35

KAUNAS

A grupė (5-7 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-19:20
Antradienis / Ketvirtadienis 16:30-17:50
B grupė (7-9 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-19:20

C grupė (10-15 metų)Penktadienis 16:00-18:35

ŠIAULIAI

A grupė (5-7 metai)Pirmadienis / Trečiadienis 18:00-19:20
Antradienis / Ketvirtadienis 16:00-17:20
B grupė (7-9 metai)Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-17:20
Pirmadienis / Trečiadienis 16:00-17:20
Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-19:20
Šeštadienis 9:30-12:05
C grupė (10-15 metų)Penktadienis 16:00-18:35

MENAR ONLINE UŽSIĖMIMAI

VISAME PASAULYJE

A grupė (5-7 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 14:30-15:30 (mokytoja Ugnė)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:30 – 17:30 (mokytoja Aistė)

B grupė (7-9 metai)

Pirmadienis / Trečiadienis 14:30-15:30 (mokytojas Justinas)

Pirmadienis / Trečiadienis 16:40-17:40 (mokytojas Justinas)

Antradienis / Ketvirtadienis 18:00 – 19:00 (mokytoja Jurgita)

C grupė (10-15 metų)Pirmadienis / Trečiadienis 14:30-15:30 (mokytoja Jurgita)

SMART PANDA UŽSIĖMIMAI

VILNIUS

A grupė (4-7 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 17:00-17:45

Antradienis / Ketvirtadienis 18:00-18:45

KAUNAS

A grupė (4-7 metai)Antradienis / Ketvirtadienis 16:00-16:45
C grupė (7-9 metai)Penktadienis 16:00-18:10
Shopping Basket